O mne

Zdravím,

v nasledujúcich riadkoch sa pokúsim v krátkosti zhrnúť, kto som, čo robím a čo sa snažím týmto blogom dosiahnuť.

Začnem stroho, volám sa Erik a som majiteľom blogu „Emzák Emil“. Viem, že názov je mätúci, no k tomu sa dostaneme neskôr.

 

Tak toto som ja
Eriček

Som docela mladý chalan, živím sa (snažím sa živiť) podnikaním, rád zváram, zaváram a v neposlednom rade som oddaný fanúšik komiksovej tvorby, kvôli čomu som aj založil tento blog.

Prvý komiks v živote som prečítal v 13-tich rokoch, keď ma uchvátil X-men Origins: Wolverine, začo sa sám ešte stále nenávidím, kedže ten film je totálny brak. Film nestačil, potreboval som vedieť viac, a tak som sa dostal ku komiksovej sérií Wolverine Origin, ktorá si ma okamžite získala, kedže oproti filmu sa tam usekávali končatiny. Och áno, vtedy som si aj uvedomil, že som trochu psychopat.

Prečo Emzák Emil? Veď tvrdíš, že sa voláš úplne inak?

Alien Allan A.K.A Emzák Emil

Odpoveď na túto otázku je jednoduchá, je to kvôli komiksovej sérií The Invincible (Neporaziteľný) od Roberta Kirkmana. Túto sériu prekladá prekladateľský Boh „keram“, je skvelá a preto si aj získala svoje miesto v mojich top 10 komiksových sérií ever (článok sa pripravuje). Alien Allen je jednou z vedľajších postáv série, je priateľský, ružový a má jedno oko. Vážne, nič zaujímavejšie na ňom nenájdeme. Teda okrem keramovho prekladu – Emzák Emil. Uznajte, no neznie to meno super? Pamätníci vedia, že som niekedy vystupoval aj pod menom Atómová Eva. Toho som sa po čase radšej vzdal, kedže moje schránky začali byť preplnené rôznymi správami s obsahom moc nie mne príjemných ponúk ..

Počkať, ty máš rád komiksy? Veď tie sú len pre deti a ulepených puberťákov s mastným fľakom na trenkách!

Och, potom mám pre teba zlú správu .. táto stránka je výhradne o komiksoch a veciach spojených s nimi. Takže ak nemáš žiadny citový vzťah k postavám, čo sú oblečené v elesťákoch so slipami na vrchu, tak si tu zrejme moc neužiješ.

Fajn, povedzme, že komiksy úplne nezavrhujem … čo tu nájdem?

Budem sa pravideľne snažiť prispievať o súčasnom dianí ako z komiksovej scény, tak aj noviniek ohľadom filmov a seriálov. Taktiež plánujem robiť články o komiksových legendách, články o mojich najobľúbenejších komiksových sériach… písať je o čom vážne požehnane. 😉

Dúfam, že Vás to bude aj baviť, aspoň kapánek.